Przenosiny!

Hej, Hi, Hellloooł! Zapraszam na nową stronę bloga „po ludzku”. Po małych zawirowaniach i perturbacjach wylądowałem prawie telemarkiem na nowej stronie. Trochę mnie parę razy trawił szlag i inne tego typu ustrojstwa. No i prawie się udało. Jeszcze zostały dwie małe sprawy i będzie tak jak powinno. Nazwa bloga trochę się rozbudowała dzięki temu, że „po ludzku” byłaby płatną domeną. Stąd „człowiek po ludzku”. Pasuje do mojego pomysłu na blog. Jestem zadowolony. Także dziękuję za odwiedziny na blog.pl i zapraszam!


https://czlowiekpoludzku.wordpress.com/

Zanim był blog.pl, był blog.onet.pl Tam istniał kiedyś, dawno temu, blog o moim nieżyjącym już psie. „Pamiętnik Psiuty” prowadziłem koło dwóch lat, a bloga cztery i kolejne dwa żeby cokolwiek się pojawiało. W sumie było tych lat 6. Może jeszcze kiedyś „Pamiętnik Psiuty” ujrzy światło dzienne… Oto pierwszy wpis do pamiętnika psa.

„Z pamiętnika Psiuty” cz. 1. 11 stycznia 2008

czwartek (27.12.2007): Postanowiłam zrobić dzisiaj dzień czułości ! Gdy wszyscy siedzieli przy stole gramoliłam się im na kolana i patrzyłam słodko na nich, a oni mnie głaskali tulili i wpuszczali na kolana.

poniedziałek (31.12.): Gdy byłam na dworze usłyszałam huk i się wystraszyłam…….

Nowy rok (1.01.2008r.) :Dzień pełen wrażeń , niestety zjadłam kartkę z wpisem z nowego roku , wcale nie ze strachu!!!!!!!!!

środa (2.02): Moja pani wprowadziła jakieś nowe zasady w stosunku do małej pani i nie wpuściła mnie do pokoju. Całą noc drapałam im za karę w drzwi. Jeszcze będę spać w pokoju z mała panią, zobaczą!

czwartek (3.01): To samo co w środę. Nie wiem co myśleć……

piątek (4.01): Zimno!! Chciałam wejść do pokoju małej pani i weszłam ! Huraaaaaa. Spałam sobie w ciepełku z małą panią. Po prostu raj.!!!!!!!!!!!!

<><><><><><><>

Ps. Wyczekujcie wpisu na Święta. Już niedługo. Tak jak i one! ^_^

cropped-PoLudzku21.jpg

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>